Svet-Stranek.cz
Profesionální služby za rozumné ceny
Promalbyt-malířské,natěračské a zednické  práce

Protiplísňové nátěry:Profesionální služby za rozumné ceny

Protiplísňové nátěry

Vlkhost, kondenzující voda a závětří jsou ideálním prostředím pro vznik houbového napadení omítek plísněmi. Na stěnách a stropech bytů či jiných interiérů rozhodně nejsou žádoucí květenou. Plísňové spory vedou k alergiím, způsobují vážné škody na zdraví a představují nebezpečí i pro kvalitu Vašich výrobků.
Protiplísňové nátěry jsou účinnou ochranou zdiva proti plísním

Aplikujeme nátěry proti plísnímNejúčinnější metodou boje proti plísním je vytvoření prostředí, v němž se plísním nedaří. Nelze-li proti plísním bojovat zajištěním dostatečného proudění vzduchu kolem všech míst omítek a zamezením kondenzace vlhkosti, pak přicházejí na řadu účinné nátěry proti plísním.

Speciální protiplísňové nátěry najdou uplatnění zejména v provozech potravinářského průmyslu, při výrobě nápojů, jako např. v pivovarech a sladovnách, vinných sklepech, mlékárnách, sýrárnách, masokombinátech a řadě dalších provozů.

Podmínkou správné funkce nátěru proti plísním je jeho správná aplikace a předchozí příprava zdiva a omítek.


Aplikujeme nátěry proti plísním s vysokou účinností

Námi aplikované protiplísňové nátěry využívají nejmodernějších materiálů, vyvinutých speciálně pro tento účel.

1. Nejprve použijeme čisticí roztok se silným antibakteriálním a hygienickým účinkem, který čistí a účinně zbavuje zdi a stěny všech typů plísní a jiných kolonií bakterií.
2. Stěna nasákne impregnační čisticí látky z aplikovaného roztoku.
3. Po několika hodinách naneseme na stěnu izolační nátěrovou hmotu, která dlouhodobě zabraňuje tvorbě plísní.

Takto provedený nátěrový systém s dlouhodobě působícím fungicidem usmrtí všechny běžné typy plísní a bakterií a zabrání jejich dalšímu vzniku.

Námi používané nátěry splňují technické požadavky podle Nařízení vlády č.178/1997 Sb. Za uvedené výrobky ručí svým podpisem hlavní hygienik ČR Mudr. Jiří Vytlačil a dle § 71 odst. 2 písm. c)zákona č. 20/1966 Sb. O péči o zdraví lidu jsou zdravotně nezávadné.